Connor Hellebuyck Womens Jersey  2019 başında Xiaomi Android Pie güncellemesi alan telefonlar
arama

2019 başında Xiaomi Android Pie güncellemesi alan telefonlar

2019 başında Xiaomi Android Pie güncellemesi alan telefonlar duyuruldu. Xiaomi, Redmi note 5, mi 6X, Redmi S2 ve Redmi 6 Pro için çalışmalara başladı.
2019 başında Xiaomi Android Pie güncellemesi alan telefonlar

2019 başında Xiaomi Android Pie güncellemesi alan telefonlar

Telefon denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olmasa da üretmiş olduğu fiyat performans telefonları ile adından oldukça fazlasıyla söz ettiren Xiaomi, telefonlar son yıllarda adeta damga vuruyor. 2019 yılının ilk çeyreğinde 4 Xiaomi modeli daha Android Pie güncellemesi alacağını duyurdu. İşte bu telefonlar ve çok daha fazlası.

Pek çok dünya devi firmaların dahi geç kaldığı Android güncellemelerini Xiaomi tam zamanında tüketici ile buluşturması bu markayı tüketici nezdinde çok daha güvenli kılmaktadır. Piyasadaki bu duruşunu 2019 yılı içinde de sürdürmesi beklenen Xiaomi yılın ilk çeyreğinde bu sinyali çoktan vermiş durumda. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru pek çok cihazını Pie seviyesine çıkaran şirket yeni yılın ilk çeyreğinde de yine farklı modellere Pie güncellemesi çıkartarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Android Pie güncellemesi hangi modellere gelecek?

Xiaomi Redmi note 5, mi 6X, Redmi S2 ve Redmi 6 Pro telefonlarında Android Pie güncellemeleri için çalışmaların başladığını ve kısa süre içinde bu telefonlara Android Pie güncellemesinin geleceğini duyurdu.

Tajae Sharpe Authentic Jersey