Connor Hellebuyck Womens Jersey  35 Bin Dolara Tesla Araba
arama

35 Bin Dolara Tesla Araba

Yeni tesla sadece 35 bin dolar

Tesla elektrikli arabalar konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden, ancak beklediği çizgiyi bir türlü tutturamadı. Çünkü 35 bin dolara araç satışını hiçbir zaman gerçekleştiremedi. En ucuz arabası 54 bin dolardı ve bu alıcılar için sıkıntı yarattı.  Fakat Tesla stratejisini değiştirmeyi planlıyor. Tesla 3 isimli modeli 35 bin dolara satabilmeyi hedefliyor. Araba modeli ilgi gördükçe bir sonraki serilerin daha ucuza geleceğini de ifade eden Tesla yetkilileri beklenen kıvılcımın bu seri ile çakılacağını umut ediyor. Ve çark dönmeye başladığında seri üretim başlayacak. Yeni modeller için daha çok arge çalışmaları yapılabilecek. Fakat bu sektörde bir ışık görmeye, motivasyon arttırıcı bir hareket görmeye ihtiyaçları var. Saatte 125 mil hız yapabilecek bu yeni araç, çift motorlu olmayacak sadece önden çekişli olacak ve 260 mil tek şarj ile yol alabilecek. Dahası 6 saniyeden daha kısa bir süre içinde 125 mil/h hıza çıkabilecek kadar seri olacak. Yani beklentileri karşılayacağı kesin.

Soğuk İklimlerde Yaşayan müşteriler

Soğuk iklimler arkadan ve önden çekişli güçlü araçlar ister. Bu modelin onlara hitap etmediği açık. Fakat Elon Musk buzlu ortamda yaptıkları test sürüşlerinde bu modelin sorun yaratmadığını söylüyor. Çift motor ve 4 çekişli modelin soğuk iklimler için gerekli olmadığını savunuyor.

Aracı Hemen Alamıyorsunuz

Aracı almak için 10 hafta beklemeniz gerekiyor. Siparişinizi verip paranızı yatırdıktan sonra 10 haftalık bir bekleme süreci var. O nedenle araç alınmadan önce bir takım kredilerin önceden alınması süreci hızlandırabilir.35 Bin Dolarlık Araç Ne Zaman Satışa sunulacak Tesla’nın ucuz (!) elektrikli aracı önümüzdeki 4 ay içinde satışa çıkarılacak.

Tajae Sharpe Authentic Jersey