Connor Hellebuyck Womens Jersey  48 Megapiksel Kameraya Sahip Xiaomi Mi Max 4’ün Fiyatı Belli Oldu!
arama

48 Megapiksel Kameraya Sahip Xiaomi Mi Max 4’ün Fiyatı Belli Oldu!

Xiaomi’nin 48 megapiksel çözünürlükteki kameraya sahip olacak olan Xiaomi Mi Max 4’ün fiyatı ortaya çıktı. İşte Xiaomi Mi Max 4 ile ilgili son bilgiler. 

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi Max 4’ün özellikleri ve satış fiyatı ortaya çıktı. 

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 660 işlemcisinden alacak olan Xiaomi Mi Max 4’ün bir üst modeli olacak olan Xiaomi Mi Max 4 Pro’nun da gücünü Snapdragon 675 işlemciden alması bekleniyor. Xiaomi’nin Mi Max 4 modelinde 4 GB RAM / 6 GB RAM / 8 GB RAM kapasitelerine sahip sürümleri olacakken Xiaomi Mi Max 4 Pro modelinde ise 6 GB RAM / 8 GB RAM kapasite seçenekleri olacak. 

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonlarının en dikkat çekici özellikleri ise kamera tarafında olacak. 48 megapiksel çözünürlüğe sahip ana kamera sahip olacak olan Xiaomi Mi Max 4 modellerinde ayrıca 20 megapiksel çözünürlüğünde ikinci bir kamera bulunacak. 7.2 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan bir ekranla gelecek olan Xiaomi Mi Max 4 modellerinde 5.800 mAh kapasiteli bir batarya bulunacak. 

Kutusundan Android 9 Pie işletim sistemiyle birlikte çıkacak olan Xiaomi Mi Max 4’ün fiyatı 249 dolardan başlayacak. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey