Connor Hellebuyck Womens Jersey  Adil Kullanım Kotası (AKK) 2019’da kaldırılıyor
arama

Adil Kullanım Kotası (AKK) 2019’da kaldırılıyor

Ulaştırma Bakanı Cahir Turhan Adil kullanım kotası yeni yılda kaldırılacağının müjdesini verdi. Kullanıcıların merakla beklediği AKK 2019'da kaldırılıyor.
AKK 2019’da kaldırılıyor

AKK 2019’da kaldırılıyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Adil kullanım kotasının kaldırılacağını açıkladı. Yani kısaca AKK olarak adlandırdığımız şu an ki mevcut sistemin 2019 yılında kaldırılacağının müjdesini verdi. Biz kullanıcıların merakla beklediği AKK 2019’da kaldırılıyor.

TBMM’de açıklamalarda bulunan Turhan, AKK’nin 2019’da kalkacağını ilgili kuruşların hazırlığını bu planlama dahilinde yapması gerektiğini söyledi. Sosyal medyada çeşitli söylentiler dolaşsa da bakan net olarak yaptığı açıklama ile spekülasyonlara net olarak nokta koydu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, adil kullanım kotasının kaldırılacağının müjdesini verdi ama 2019 Ocak itibari ile mi yoksa 2019 yılı içerisinde başka bir tarihte mi AKK’nin kaldırılacağını konusu ile bir bilgi paylaşmadı.

Bazı Firmalar AKK Uygulamasını Sonlandırdı

Bilindiği üzere bazı servisler ADSL,VDSL ve diğer diğer bazı servisler Fiber kullanıcılarına AKK kaldırmış mevcut AKK paketler ile yarışır bir fiyat politikası izlemişti.

 

  • nalan s.
    9 ay önce

    hic sanmiyorum akk kalkmaz

    6
    yorum beğen
Tajae Sharpe Authentic Jersey