Connor Hellebuyck Womens Jersey  Android 10 Yenilikleri Neler? - www.teknolojiden.net
arama

Android 10 Yenilikleri Neler?

Çoklu ekran özelliği, menünün geç kapanması ve menü arası geçişler. Android 10'da tüm bu sorunlar giderilecek.
Android 10 Yenilikleri

Android 10 Yenilikleri Neler?

Android 10 kullanıcılara yepyeni deneyimler sunacağa benziyor. Öyle ki diğer eski sürümlerde olmayan yeni ve kolay kullanıcı dostu menüleri ile kullanıcıların yüzünü güldürecek yeniliklerle gelen Android 10 işletim sisteminin en önemli özelliği bölünebilen ekran kullanılabilmesidir. Android 10 yenilikleri arasında ise çoklu pencere özelliği beklentiler arasında. Bu özellik dilerseniz oyun oynarken aynı anda internette gezinti yapmanıza yardımcı oluyor. Ancak bir uygulamayı açtığınızda diğeri duraklamaktadır. Her iki uygulamayı aynı anda çalıştırıp ekranı ikiye ya da dörde bölme imkanı şimdilik yok.

Artık Geç Açılmayacak

Gelen haberlere göre, Google başkan yardımcısı Dave B. kendi sayfasından, bu yeni sürümü oluştururken hızlı menü kullanımını ön plana aldıklarını ifade etti. Bu sürümün 2-3 yıl önceki telefonlarda çalışmasına imkan yok ancak yeni tüm modellerde çalışacak. Müşteriler, Android sisteminde menünün geç açılması yönünde sıkıntılar yaşadıklarını dile getiriyorlar. Tüm amiral gemisi modellerde de yine aynı menüler arası geçişlerde hız problemi var. Tabi orta ve düşük telefon modellerinde durum daha da kötü… Ancak Android 10 tüm bu sorunları ortadan kaldıracak.

Android Q

Kullanıcıların bir merakla beklediği diğer konu ise işletim sisteminin ismi. Son olarak Android Pie’yi kullanıcılar ile buluşturan Google, acaba yeni sürüm ne olacak düşüncesi ile bir sürü tahmin ortaya atıldı. Bilindiği üzere Android sürümü alfabedeki bir sonraki harfle ve bir tatlı türüyle isimlendiriliyor. Ve sıra Q harfinde. Android Q’nun bakalım tam adı ne olacak?

Tajae Sharpe Authentic Jersey