Connor Hellebuyck Womens Jersey  Android Q İle Çalışan Coral Kod Adlı Akıllı Telefon Geekbench Testinde Ortaya Çıktı!
arama

Android Q İle Çalışan Coral Kod Adlı Akıllı Telefon Geekbench Testinde Ortaya Çıktı!

Google’ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı Pixel akıllı telefonu ya da yeni bir Chromebook olduğu düşünülen ürün Geekbench testinde ortaya çıktı.

Google’ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı Pixel akıllı telefonu ya da yeni bir Chromebook olduğu düşünülen ürün Geekbench testinde ortaya çıktı. İşte Android Q ile çalışan ürünün detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.
Geekbench’te ortaya çıkan Google Coral kod adına sahip yeni bir cihaz Android Q ile görüldü. Henüz hakkında çık az bilginin bulunduğu Google Coral’un en dikkat çekici özelliklerinden birisi Google’ın Mayıs ayında tanıtacağı Google yeni işletim sistemi Google I / O etkinliğinde tanıtılacak olan Google Android Q işletim sistemiyle birlikte çalışıyor olması.

Chromebook Snapdragon 855 kullanıyor

Google’ın yeni bir Pixel akıllı telefonu mu yoksa Chromebook modeli mi olduğu henüz bilinmeyen cihaz gücünü Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 855 işlemciden güç alıyor.

Henüz geliştirme aşamasında olduğu için optimize edilmemiş bir yazılıma ve tamamlanmamış bir donanıma ait olan Google’ın yeni ürünü için tek çekirdek testinde 3296 puan alırken çoklu çekirdek testinde 9335 puanın kötü bir sonuç değil. Google’ın yeni işletim sistemi Android Q işletim sistemine sahip olan Google’ın yeni cihazının Google I / O etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey