Connor Hellebuyck Womens Jersey  Android Q Karanlık Mod Özelliği Ortaya Çıktı!
arama

Android Q Karanlık Mod Özelliği Ortaya Çıktı!

Google’ın 2019 yılı içerisinde tanıtacağı yeni Android sürümü Android Q ile birlikte gelecek olan “Karanlık Mod” özelliği çalışırken görüntülendi. İşte Android Q Karanlık Mod özelliği.
Android Q ile birlikte gelecek olan Masaüstü modu ve Karanlık modu

 

Android’in 2019 yılında tanıtılacak yeni sürümü Android Q bir kez daha göründü. Android cephesinde daha önce pek çok başarılı sızıntıya imza atan XDA bu kez Android Q ile birlikte gelecek olan karanlık mod özelliği ortaya çıktı. XDA editörlerinin paylaştığı görsellerde Android 10 yani Android Q ile birlikte gelecek olan Masaüstü modu ve Karanlık modu özelliklerinin detayları gözler önüne serildi.

Google’ın Android 9.0 Pie işletim sistemiyle birlikte akıllı telefonlara sunmaya hazırlandığı karanlık mod özelliği Android Pie ile birlikte gelmemiş ve bir sonraki Android sürümüne ertelenmişti.

Android Q Karanlık Mod Özelliği Ortaya Çıktı

Android Q Karanlık Mod Özelliği Ortaya Çıktı

Google tarafından yapılan açıklamada karanlık mod özelliğinin yeni Android işletim sistemiyle birlikte geleceğinin müjdesi verilmiş ve yüklü uygulamaların karanlık mod optimizasyonlarının Mayıs 2019’a kadar tamamlanacağı açıklanmıştı.

XDA sızıntıları ayrıca Google’ın Android 10 ile birlikte getirmeyi planladığı bir diğer yenilik olan Masaüstü modunun da nasıl çalışacağını gözler önüne serdi. Google’ın Samsung Dex benzeri bir arayüzü Android 10’a getirdiği görülen görsellerde Android Q yüklü akıllı telefonlar bir bilgisayara dönüşüyor.

Android Q Tanıtım Tarihi!

Google’ın Android Q işletim sistemine getireceği özelliklerden sadece ikisi olan karanlık mod ve masaüstü mod özelliği ile birlikte Android işletim sistemi daha kullanıcı dostu bir sistem olacak. Google’ın şimdilik ne zaman yayınlayacağı bilinmeyen Android Q işletim sisteminin Google I/O 2019 etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey