Connor Hellebuyck Womens Jersey  Apple 25 Mart Etkinliğinde Neler Tanıtacak?
arama

Apple 25 Mart Etkinliğinde Neler Tanıtacak?

Teknoloji devi Apple, 25 Mart 2019 tarihinde Türkiye saati ile saat 20:00’da yeni servislerini tanıtacak. Apple bu etkinlikte neler tanıtacak gelin isterseniz hep birlikte bakalı

Yıllar önce Steve Jobs tarafından kurulan Apple, daha sonrasında kurulmuş ve sonrasında Steve Jobs, Apple’dan kovulmuş ve yeni bir şirket kurmuştu. Steve Jobs tarafından kurulan bu şirketlerden birisi NeXT adında bir bilgisayar üreticisiydi. Jobs’ın kurduğu şirketlerden birisi de animasyon filmlerinin vazgeçilmezi olan Pixar’dı. 

Bir medya şirketi olarak kurulan Pixar, pek çok başarılı animasyon filmine imza atmıştı. Apple daha Steve Jobs’un Apple’a geri dönmesiyle birlikte Pixar ile yolları ayrılan Steve Jobs için Pixar projesi geri plana atılmıştı. 

iTunes adında eğlence servisini hayata geçiren Apple’ın bu hamlesi başlangıçta pek çok kişi tarafından sevilmiş olsa da daha sonrasında iTunes, çağa ayak uyduramamıştı. Online müzik dinleme servislerinin yükselişe geçmesi Apple’ı rahatsız etmiş ve Apple geçtiğimiz yıllarda Apple Music adında bir online müzik servisini hayata geçirmişti. Apple’un bu hamlesinin ardından Netflix gibi online video izleme servislerinin de yükselişe geçmesiyle birlikte Apple, kendi video servisinin temellerini atmaya başlamıştı. 

Apple’ın bugün gerçekleştireceği bu etkinlikte de kendi video servisini tanıtması bekleniyor. Donanım anlamında yeni bir ürün tanıtması beklenmeyen Apple’ın bu etkinlikte ayrıca ücretli bir haber platformunu tanıtması bekleniyor. Apple’ın etkiliğine dair tüm bilgileri sayfamızdan bulabileceksiniz. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey