Connor Hellebuyck Womens Jersey  Apple 30 Ekim'de Bir Başka Geliyor. - teknolojiden.net
arama

Apple 30 Ekim’de Bir Başka Geliyor.

Apple 30 Ekim'de iPad ve Mac modellerini tanıtması bekleniyor.
Apple 30 Ekim'de Neleri Tanıtacak?

Apple 30 Ekim’de Neleri Tanıtacak?

Apple bu yılın ekim ayının sonunda Brooklyn kentinde yapılacak etkinliklerde yeni ürünlerini tanıtacak. iPad ve Mac ürünlerini Apple 30 Ekim’de Tanıtacak. Eylül ayındaki etkinlikte ise 3 yeni iPhone modeli üzerinde ve güncel Apple Watch üzerine yoğunlaşmıştı. Ekim sonundaki tanıtımda ise yeni model Mac ürünlerini görebiliriz. Etkinlik Howard Gilman’da müzik akademisinde gerçekleştirilecek.

Yeni iPad Pro Modelleri yolda

Ekim sonundaki etkinlikte tanıtılacak olan yeni iPad modelleri için meraklılar sabırsızlıkla 30 ekimi bekliyor. Beklenen şu ki 10,5 ve 12,9 inçlik iPad modeller yine göz kamaştıracak. Bu modellerin TrueDepth sensörler sahip olması Face ID ve başka uygulamalar için olanak sağlayacak. Yeni modellerde Face ID hem dikey hem de yatay olarak desteklenecek. Apple, iPhone 12’deki ana düğmeyi değiştiren hareketleri desteklemek için iOS 12’deki iPad kullanıcı arabirimini zaten güncelledi, böylece yazılım temelleri büyük ölçüde yeni iPad Profesyonelleri için var.

Bu konuda emin değiliz, ancak kaynaklar 9to5Mac’e yeni iPad Pro modellerinin 4K harici ekranları destekleyeceğini söyledi. Raporda ayrıca akıllı klavye konektörünün hareket ettirilebileceği de belirtildi. Önceki iPad Pro’nun A10X adında bir çipi vardı, temel mimarisi, iPhone 7’de kullanılan A10 ile aynıydı, ancak çip, özellikle videoda performans ve ek özelliklerde çok sayıda önemli iyileştirme içeriyordu. Burada daha yeni bir şey bekliyoruz, Apple muhtemelen çipini A11X veya A12X olarak değiştirmiş olacak. Apple’ın ürünleri arasında yeni dizüstü bilgisayar yer alıyor ve bu bilgisayar temel tasarımda MacBook Air’e benzeyecek, ancak Retina ekran ve daha küçük çerçevelerle donatılacak.

Apple yeni ürününde üniversite öğrencilerini, ve orta sınıf genel tüketicileri hedef aldığı için 1000 dolar veya daha düşük bir seviye bekleyebiliriz. Apple bu etkinlikte, daha önce hiç memnun kalınmayan 2014 Mac mini modelinden çok daha üstün özelliklere sahip bir modelle karşımıza çıkacak. Beklenen o ki, bu yıl bambaşka bir tasarımla Mac Pro karşımıza çıkacak ve hepimizi hayran bırakacak. Firma All in One masa üstü sistemlerde herhangi bir değişiklik bildirmedi. Tahminlere göre işlemci modeli yeni All in One masa üstü bilgisayarlarda kullanılacak böylece daha hızlı bilgisayar deneyimi sunulacak.

Tajae Sharpe Authentic Jersey