Connor Hellebuyck Womens Jersey  Apple Aylık Ödeme Planına Sahip Oyun Sistemi Kuruyor!
arama

Apple Aylık Ödeme Planına Sahip Oyun Sistemi Kuruyor!

apple

iPhone, iPad ve Mac modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Apple, oyunlarda Netflix benzeri aylık ödemeli bir sistem kurmak için çalışmalara başladı.

Apple’a yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Apple oyun gelişticilerine yeni üyelik servisinin bir parçası olmaları için çoktan görüşmelere başladı.

Netflix ve Spotify’a benzer bir şekilde kullanıcıların aylık belli bir ücret ödeyerek bazı başlıklar altında yer alan oyunlara sınırsız erişim sunacak olan Apple’ın, fiyatlandırma bilgisi ise henüz paylaşılmadı.

Apple’ın oyun geliştiricileriyle yaptığı konuşmada, yayın haklarının Apple’ın kendisinde olacağı da konuşuldu.

App Store ya da Mac Store’a baktığımızda oyunların genellikle freemium yani indirmesi ücretsiz ancak oyun içerisinde ücretli satın alımların yapıldığını görüyoruz.

Apple’un oyun paketi ise freemium kategorisini değil, oynanışı güzel ve belli bir hikayesi olan oyunlar için geçerli olacak.

Apple geçtiğimiz Eylül ayında tanıttığı yeni iPhone ve iPad modellerinde kullandığı A serisi işlemci ve GPU’lar Nintendo Switch’de bulunan GPU’yu rahatlıkla alt edebilirken, Apple’ın iPad Pro modelinde bulunan A12X işlemcisi Xbox One ile aynı performansa sahip olduğunu belirtmişti.

Geçtiğimiz günlerde Apple yönetici ekibi, Apple hizmetlerinin öncelikli olduğu yönünde açıklamalarda bulundu. Bu açıklama doğrultusunda Apple’ın kısa bir süre içerisinde başta video servisi olmak üzere haber servisi ve oyun servisini de duyurması bekleniyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey