arama

Apple iPhone SE’yi Büyük Bir İndirimle Yeniden Satışa Sundu!

Uygun fiyatı ve yüksek donanım özellikleriyle zamanında çok satan akıllı telefon modellerinden birisi olan iPhone SE büyük bir indirimle yeniden satışa sunuluyor.
Apple iPhone SE’yi Büyük Bir İndirimle Yeniden Satışa Sundu

Apple’ın 2016 yılında satışa sunduğu iPhone SE indirimli olarak yeniden satışa sunuldu. İşte iPhone SE’nin yeni fiyatı.

Apple’ın 2016 yılında tanıttığı iPhone Special Edition, 4 inç ekran boyutu akıllı telefon kullanıcıları için geliştirilmişti. Uygun fiyatı ve yüksek donanım özellikleriyle zamanında çok satan akıllı telefon modellerinden birisi olan iPhone SE büyük bir indirimle yeniden satışa sunuluyor.

Apple iPhone SE modelini Amerika’da uygun bir fiyatla yeniden satışa sundu. Normalde 32 GB’lık iPhone SE modelini 349 dolardan satışa sunan Apple, uygun fiyatlı iPhone SE modelinin 32 GB’lık sürümünü 249 dolardan, 449 dolarlık fiyat etiketine sahip olan iPhone SE 128 GB modelini ise 299 dolardan satışa sunuyor.

Apple’ın şimdilik sadece Amerika’da satışa sunduğu indirimli iPhone SE modellerinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

iPhone SE Özellikleri!

Apple’ın iPhone 6S modelinde kullandığı A9 işlemciden güç alan iPhone SE, 12 megapiksel çözünürlüğünde arka kameraya sahip. Live Photos, 4K Video ve Touch ID özelliklerine sahip olan iPhone SE iOS’in en son sürümünü destekliyor.