Connor Hellebuyck Womens Jersey  Apple kablosuz şarj istasyonu AirPower sonunda piyasaya çıktı
arama

Apple kablosuz şarj istasyonu AirPower sonunda piyasaya çıktı

2017'de duyurulan ancak bir türlü kullanıcılar ile buluşturulmayan Apple'ın kablosuz şarj istasyonu AirPower sonunda piyasaya çıktı.
kablosuz şarj istasyonu AirPower

Apple kablosuz şarj istasyonu AirPower sonunda piyasaya çıktı

Son dönemde sıkça adından olumsuz haberlerle söz ettiren Apple bu kez farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Uzun süredir piyasaya çıkmakta zorlanan kablosuz şarj istasyonu AirPower sonunda piyasada. Kablosuz şarj istasyonları arasında en iyilerinden birisi sayılabilecek olan cihaz test aşamalarında yaşanan bir takım aksaklıklar ve aşırı ısınma gibi problemlerden dolayı piyasaya çıkmamıştı. Apple nihayet bu ürünü piyasaya sürdü ve bu konuda hiçbir açıklama yapmadı. Sessiz kalmayı tercih eden Apple’ın Airpower şarj istasyonu aynı anda birkaç Apple ürününü şarj edebilecek kapasitede.

Kablosuz şarj istasyonu AirPower 2017’de duyurulmuştu

Airpower 2017 yılında duyuruldu, ancak o günden bu zamana kadar bir türlü teknik aksaklıklar çözülemediğinden cihaz üzerinde yapılan iyileştirmeler nihayet son bulabildi. Apple’ın bu son ürünü ile aynı anda Apple Watch, iPhone gibi cihazlar şarj edilebilir olacak. Cihaz ilk bakıldığında oldukça şık görünse de kullanıcılar tarafından merakla beklenen ürüne tepkiler de gecikmeden gelmiş durumda. Bakalım önümüzdeki süreçte cihaz ile ilgili test aşamalarının ardından nasıl bir yorum yapılacak merak konusu.

Tajae Sharpe Authentic Jersey