Connor Hellebuyck Womens Jersey  Apple Küçülmeye Mi Gidiyor? - Apple üretimi azalttı
arama

Apple Küçülmeye Mi Gidiyor?

Apple’a açılan mahkemeler ve neticesinde firma aleyhine verilen kararlar ile oldukça zor günler geçiren Apple, üretimi azaltacak.
Apple Küçülmeye Mi Gidiyor?

Apple Küçülmeye Mi Gidiyor?

Apple’a açılan mahkemeler ve neticesinde firma aleyhine verilen kararlar ile oldukça zor günler geçiren Apple, yeni İphone modellerinde üretimi azaltacak. Apple daha önce üretimi ilk kez azalttığını duyurmuştu, ikinci kez şirket üretimi azaltmaya gittiğini açıkladı. Apple firmasını zora sokan temelde mahkeme kararları olsa da şirketin son dönemde kendi içinde yaşadığı bir takım sıkıntılar da gündemde. Şirket içinde yaşanan sebepler, ABD ile Çin arasındaki ticaret savaşı ve son olarak şirket aleyhindeki mahkeme kararları tümü bir araya geldiğinde Apple’ın zor bir sürece girmesi kaçınılmaz oluyor. Akıllara gelen ilk soru Apple küçülmeye mi gidiyor?

Apple’ın yeni İphone modellerinde birim üretimi alanında 4 milyon gibi ciddi bir rakam azaltılacağı yine gelen haberler arasında. Apple’ın üretimini azaltsa da yine de dünyanın en büyük firmalarından birisi olduğu ve yine ciddi karlar ettiği aşikar. Ancak hakkında çıkan bu tür olumsuz haberler neticesinde firma kendi geleceğini zora sokabilir. Firmanın olumsuz bir itibara sahip olması satış rakamlarını düşürebilir. Geçtiğimiz günlerde Apple, satış rakamlarını artık gizli tutma gibi radikal bir karar alması da şirketin eski satış rakamlarına çıkamadığının bir göstergesi.

Tajae Sharpe Authentic Jersey