Connor Hellebuyck Womens Jersey  Apple’dan Hesabına Ekleyen Kullanıcılara %10 Bonus!
arama

Apple’dan Hesabına Ekleyen Kullanıcılara %10 Bonus!

Teknoloji devi Apple, 14 Mart 2019 tarihine kadar hesabına para ekleyen kullanıcılarına sadece bir sefere mahsus olmak üzere %10 bonus vereceğini açıkladı. 

Apple, App Store ve iTunes platformlarında kullanılmak üzere hesaplarına kredi ve banka kartlarını kullanarak para yükleyen kullanıcılarına bir kereye mahsus olmak üzere %10’luk kısmını hediye edeceğini açıkladı. 

Apple’ın bu kampanyasına Türkiye’de bulunan Apple servisi kullanıcıları da kullanabilecek. Kullanıcılar hesaplarına banka ve kredi kartları ile yükleme yapmak için öncelikle Ayarlar’a dokunarak, iTunes & App Store ayarlarına girmek, buradan da Apple ID’ye giriş yapmak ve hesabı görüntüle seçeneğine tıklamaları gerekiyor. Açılan pencereden kullanıcılar yüklemek ekranda istenilen miktar seçilerek para ekleme işlemi gerçekleştiriliyor. Apple Amerika kullanıcıları en fazla $200 bonus alabilirken bakiye yükleme ekranında kazanacağınız bonus miktarı bilgisine de ulaşabilirsiniz. 

Apple’un bu hamlesinin ardında yatan nedenin ise kullanıcıların duraklayan App Store ve iTunes harcamalarını tekrardan arttırmak olduğu düşünülüyor. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey