Connor Hellebuyck Womens Jersey  Battlefield 5 Bu Ay Geliyor, Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri
arama

Battlefield 5 Bu Ay Geliyor

Nvidia şirketi 20 Kasım 2018 tarihinde en sevilen oyunlardan biri olan Battlefield 5'i piyasaya sürüyor.

Battlefield 5 Bu Ay Geliyor

Nvidia şirketi 20 Kasım 2018 tarihinde en sevilen oyunlardan biri olan Battlefield 5’in yayınlanmasına hazırlık olarak, güncellenmiş video sürücülerini yayınladı. Bir RTX grafik kartı olanlar bu oyunda daha ileri bir teknoloji ile karşılaşacaklar.

Nvidia Kartı Şart

Nvidia kartı olanlar zaten bu oyun için haftalardır güncelleme bekliyorlardı. Oyunun ilk görüntüleri video kanallarına sızmaya başladı. Meraklıları ise 20 kasımı beklemek zorunda. Nvidia’nın video ekran kartları, özellikle savaş oyunlarında hareketli sahnelerde daha gerçekçi ışık yansımaları ışık kırılmaları gölgeleri daha net ve canlı olarak deneyimleyecekler. Bütün amaç, oyunculara gerçeğe yakın bir savaş oyunu oynatabilmek. Oyununu en iyi şekilde oynayabilmek için öncelikle yeni RTX ekran kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca, Windows 10’un en son sürümüne de sahip olmalısınız.

Battlefield 5 Oyunu için Gerekli Sistem Özellikleri

Battlefield 5 oyun gereksinimleri için en son Nvidia grafik sürücüsüne sahip olmanız gerekir. Minimum sistem gereksinimleri arasında bir adet Intel Core i5 8400 veya AMD Ryzen 5 2600 işlemci ve 12-16 GB RAM öneriliyor. Bu teknik donanıma sahip olmadan oyunu ne yazık ki oynayamazsınız.

Tajae Sharpe Authentic Jersey