Connor Hellebuyck Womens Jersey  BİM’e Uygun Fiyatlı PlayStation 4 Geliyor!
arama

BİM’e Uygun Fiyatlı PlayStation 4 Geliyor!

2019 yılına hızlı bir başlangıç yapan BİM, 1 Şubat 2019’da uygun fiyatlı PlayStation 4 satacak. İşte BİM’in satacağı PlayStation 4 ve hediyeleri.

Türkiye’nin lider perakende market zincirlerinden birisi olan BİM, 1 Şubat Cuma günü satışa sunacağı ürünlerle oyun severleri fazlasıyla mutlu edecek. 1 Şubat Cuma günü BİM mağazalarında PlayStation 4 ile birlikte bir adet kol ve 2018 yılının en çok konuşulan oyunlarından birisi olan Red Dead Redemption 2 oyunu bir set halinde satışa sunulacak. Oyun severlerin bu seti 1.999 TL’den satın alabilecek.

Oyun konsolu pazarının lideri olan ve 2018 yılı sonu itibariyle 91.4 milyon adet satılan PlayStation 4’ün yanında Rockstar Games’in 2018 yılına damgasını vuran Red Dead Redemption 2 oyunuyla birlikte bir adet kola da sahip olabilecek. Bakalım BİM ilerleyen günlerde oyun severleri memnun edecek yeni ürünlerle karşımıza çıkacak mı ?

Playstation’un yanın oyuncu kulaklığıda satışa geliyor.

Sadece PlayStation Değil…

BİM ayrıca oyuncuların ses ihtiyaçlarını karşılamak için de 1 Şubat’ta oyuncuların karşısına başarılı bir ürünle çıkacak. Uygun fiyatlı ürünleri ile bilinen Trust’ın Carus oyuncu kulaklığı, yalnızca 125 TL fiyat etiketi ile yine 1 Şubat Cuma günü BİM müşterilerine sunulacak.

Tajae Sharpe Authentic Jersey