Connor Hellebuyck Womens Jersey  Birçok Bebek Kötü Uykucu
arama

Birçok Bebek Kötü Uykucu

Bebeklerin kötü uyudukları son yapılan araştırma ile ortaya çıktı.
bebekler kötü uykucu

388 Kanadalı annenin katıldığı yakın tarihli bir araştırması, bu rock-bottom beklentilerini desteklemektedir. Birçok bebeğin gece boyunca uyumadığını fark etti. 6 aylıkken, bebeklerin yüzde 43’ü gece boyunca kesintisiz 8 saat uyuyordu. Bu, bu bebeklerin yüzde 57’sinin – yarıdan fazla – olmadığı anlamına geliyor. Araştırmacılar, “bir gecede” tanımını 6 saat süren keyifli bir uyku anlamına geldiğinde, bebeklerin yüzde 62,4’ü bu beklentiyi karşılıyordu; Yüzde 37,6’si karşılamazken. Bu, 3 bebekte 1’inin gece boyunca 6 saat uyku uyumadığını ortaya koydu.

Araştırmacılar uyuyanlar ve uyumayanlar arasında bazı farklılıklar buldular. Anne sütüyle beslenen bebeklerin uzun süre uyuma olasılığının düşük olduğunu buldu. Ayrıca erkek bebekler kadın bebeklere göre daha kötü uykucu.

Sonuçlar bir soru ortaya atıyor: Gece uyanma durumu bebek ya da anne için kötü mü? Araştırmacılar, takip testlerinde herhangi bir yan etki bulmadı. Uyuyanlar ve uyumayanlar zihinsel ve fiziksel testlerde benzer şekilde performans gösterdi. Uyuyanlar ve uykusuz anneler de ruh hali testlerinde yakın sonuçlar elde ettiler.

 

Tajae Sharpe Authentic Jersey