Connor Hellebuyck Womens Jersey  Dikkat Çekici Tasarıma Sahip Samsung Galaxy A40 Fiyatı Belli Oldu!
arama

Dikkat Çekici Tasarıma Sahip Samsung Galaxy A40 Fiyatı Belli Oldu!

Samsung’un sevilen akıllı telefon serilerinden birisi olan Samsung Galaxy A serisinin yeni üyesi Samsung Galaxy A40’ın fiyatı ve diğer özellikleri belli oldu. İşte Galaxy A40’ın fiyatı. 

Samsung’un 2019 yılında yeni Galaxy A serisi modeller tanıtmaya devam edecek. Kullanıcılar her ne kadar Galaxy A60 ve Galaxy A90 modellerini beklese de Samsung tasarımıyla dikkat çekecek olan Galaxy A40 modeli üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. 

10 Nisan’da tanıtılması beklenen Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy A40 hakkında bilgiler gelmeye başladı. Ön kamerayı içine alan su damlası çentiğe sahip olacak olan Galaxy A40, ince çerçeveleriyle dikkat çekiyor. Parmak izi okuyucusunu arkasında barındıran Galaxy A40, Galaxy A50 modelinin altına konumlandırılıyor. 

Gücünü Samsung tarafından üretilen Exynos 7885 işlemciden alacak olan Galaxy A40, kutusundan Android Pie işletim sistemi ile birlikte çıkacak. 3.5 mm kulaklık girişinin unutulmadığı Galaxy A40 modelinde 4.000 mAh kapasiteli devasa bir batarya bulunacak. USB- C bağlantı noktasına sahip olacak olan Samsung Galaxy A40, ışığa göre renk değiştiren özel bir tasarıma sahip olacak. 

Avrupa’da 250 Euro seviyesinden satışa sunulacak olan Samsung’un yeni akıllı telefonunun ülkemizde de 1500 TL ve üstü bir fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey