Connor Hellebuyck Womens Jersey  En Ucuz Elektrikli Araç Ora r1 Satışa Çıktı
arama

En Ucuz Elektrikli Araç Ora r1 Satışa Çıktı

Çin en ucuz elektrikli araç olan Ora R1'i satışa sunuyor.
ora r1 satışa sunuluyor

Çin’de en büyük araç markası olan Great Wall Motor yepyeni elektrikli aracı piyasaya sürdü. Araç kısa zamada gerek ülke gündeminde gerekse dünya gündeminde teknoloji kanallarında popüler hale geldi. Aracı popüler hale getiren en temel kriter elbette ki fiyatı. 8600 Dolar fiyatı ile en ucuz elektrikli araçlar arasında yer alan Ora R1 250km menzile sahip.

Çin’de insan yoğunluğu ve buna bağlı trafik göz önüne alındığında hava kirliliği kaçınılmaz bir hale gelmektedir. Çin’li motor üretici firma bu krizi fırsata çevirerek, herkesin kolay şekilde sahip olabileceği bir araç üretti. Araç 5 kapılı olarak piyasaya sunuldu. Araç şehir içi kullanım için özel olarak üretildi. Gerek park konusunda gerekse gaz salınımı konusunda oldukça çevreci olan bir araç olarak karşımıza çıkan ORA R1 tasarım olarak da oldukça şirin bir araç. Şimdi de aracın özelliklerine biraz daha yakından bakalım.

Ora R1 Araç Özellikleri

  • 33 kWh batarya paketinde tek şarj ile 312 km yol gidebiliyor.
  • Özellik sayılmasa da Ora R1’in popüler olmasını sağlayan kriteri fiyatı. Bu yüzden müşteriler için bir özelik olarak değerlendiriliyor.
  • Konsol da dokunmatik ekrana sahip multimedya sistemi yine aracın standardında yer alıyor.
  • Hız konusunda maximum 100 km/s olarak belirlenmiş ancak, bu araca sahip olan kullanıcılar daha çok şehir içinde tercih edeceği için bu sürat yeterli sayılmakta.
Tajae Sharpe Authentic Jersey