Connor Hellebuyck Womens Jersey  Epic Games Store’a Oyun Arama Özelliği Geldi!
arama

Epic Games Store’a Oyun Arama Özelliği Geldi!

Fortnite’ın yapımcısı Epic Games, kendi oyun platformu Epic Games Store’a oyun arama özelliği ekledi. Epic Games’in bu hamlesinin nedeni ise Epic Games Store’da yer alan oyunların artıması oldu. 

Her geçen gün büyümeye devam eden ve Steam karşısında güçlenmeye devam eden Epic Games Store’a oyun arama özelliği geldi. Sergey Galyonkin tarafından Twitter’dan yapılan açıklamada ilk başladıklarında üç oyun olduğu için oyun arama özelliği koymadıklarını ancak şimdi çok daha fazla oyun olduğu için oyun arama özelliği getirdiklerini belirtti. 

Galyonkin, Epic Game Store’da yer alan oyunlar arttıkça tıpkı Steam’de olduğu gibi sayfalar özelliğinin de geleceğini belirtti. Şimdilik rakipleri kadar çok oyun barındırmayan Epic Games Store’un tasarımının yeni oyunlar eklendikçe değişeceği açıklandı. 

İlerleyen güncellemelerde bulut kayıt, haber akışı, parti kurma, kullanıcı yorumları gibi özelliklerinin de gelmesi beklenen Epic Games Store’un eklenecek olan bu özelliklerle birlikte daha fazla kullanıcıya ulaşması bekleniyor. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey