Connor Hellebuyck Womens Jersey  Epic İle Valve Savaşı Başladı!
arama

Epic İle Valve Savaşı Başladı!

epic

Epic Games’in yeni oyun kütüphanesi olan Epic Store’un hizmete açılmasıyla birlikte Epic ile Steam savaşı kısmen başlamıştı. Ancak yeni gelişme ile birlikte Epic ile Valve savaşı resmen başladı.

Fortnite başta olmak üzere milyonlarca kişi tarafından oynanan oyunlara imza atan Epic Games tarafından yapılan açıklamada milyonlarca kişi tarafından büyük bir heyecanla beklenen Metro Exodus oyununun sadece Epic Games mağazasında satılacağı açıklandı.

Epic Games’in bu açıklamasının ardından Ön siparişte olan ve çıkışına günler kalan Metro Exodus oyunu Steam’den kaldırılacak. Oyunu önsipariş süresinde Steam’de satın alan oyuncular oyunu Steam üzerinden indirip oynayabilecek. Metro serisinin önceki oyunları olan Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux oyunları da Epic Store’da yer alacak.

4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver2ın yayıncılığını üstlendiği Metro Exodus oyunu, kıyamet sonrası bir dünyada Rusya’nın başkenti Moskova’da geçiyor. Oyuncular, bir nükleer saldırının ardından harap olan Moskova ile birlikte Rusya’nın diğer bölgelerinde etkileyici bir serüvene çıkıyor.

Avrupa fiyatı 49.99 Euro olarak açıklanan Metro Exodus oyununun Türkiye satış fiyatı 309 TL olarak açıklandı.

Epic Games Store tarafından geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamada The Division 2 oyunu başta olmak üzere Ubisoft oyunlarının da Epic Games Store’da satılacağını açıklamıştı. Epic Games Store’un bu açıklamasıyla birlikte Epic ile Valve arasındaki savaş resmen başlamış oldu.

etiketlerETİKETLER
Tajae Sharpe Authentic Jersey