Connor Hellebuyck Womens Jersey  Fortnite 8. Sezon Başladı!
arama

Fortnite 8. Sezon Başladı!

Sevilen Battle Royale oyunu Fortnite’ın yeni sezonu başladı. İşte Fortnite 8. Sezon ile birlikte adaya gelenler. 

Fortnite’ın macera dolu 8. Sezonu başladı. İşte Fortnite V8.00 güncellemesiyle birlikte gelen yenilikler. 

Epic Games tarafından geliştirilen ve milyonlarca oyuncunun büyük bir beğeniyle oynadığı oyunların başında gelen Fortnite oyununda yeni sezon başladı. Oyunda farklı yerlerden çıkan korsan topları mücadeleleri farklı bir seviyeye taşırken ayrıca oyunda keşif modu da bulunuyor. 

Keşif görevleriyle birlikte Fortnite oyuncuları hafta görevlerini tamamlayarak yeni bulmacalara ulaşacak ve bu bulmacalar sayesinde oyun içi ödüller kazanabilecek. Yeni sezonla birlikte alışveriş arabası, arazi golf arabası ve X-4 fırtınakanat araçları mahzene kaldırılırken oyuncular adanın çeşitli yerlerinde bulunan gayzerlerle havaya yükselip uçabilecek. 

Yeni Modlar Ve Mekanlar!

Fortnite’ın 8. Sezonu ile birlikte yeni modlar ve yeni mekanlarda geldi. Fortnite oyuncuların severek oynadığı modlardan birisi olan “Uçuşan 50’ler” “50’ye 50” adıyla geri döndü. Bu modda uçuşan 50’ler modunda olduğa gibi oyuncular 50 kişilik iki takıma ayrılacak ve haritanın iki farklı bölgesine atılarak hayatta kalma mücadelesi verecek. 

Apex Legends oyunda kullanılan ve kullanıcıların sevdiği harita işaretleme özellikleri Fortnite’a geldi. Kullanıcılar artık takım arkadaşları ile daha kolay iletişim kurabilecekler. Ücretsiz olarak indirilebilen Fortnite oyununun yeni sezonunu aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz. 

https://youtu.be/q78ByCHW3hU 

Tajae Sharpe Authentic Jersey