Connor Hellebuyck Womens Jersey  Forza Horizon 4 Rekorlarla Satışta - Teknolojiden.net
arama

Forza Horizon 4 Rekorlarla Satışta

Microsoft'un en yeni Xbox özel oyunu olan Forza Horizon 4, beklenildiği gibi büyük ilgi görüyor ve daha şimdiden 2 milyon aktif oyuncuya ulaştı. Mixer, Twitch, YouTube ve Facebook'ta videolar ile büyük ilgi gören oyun, yarış oyunları kategorisinde zirveye yerleşti.
Forza Horizon 4 Rekorlarla Satışta

Forza Horizon 4 Rekorlarla Satışta

Microsoftun en yeni Xbox özel oyunu olan Forza Horizon 4, beklenildiği gibi büyük ilgi görüyor ve daha şimdiden 2 milyon aktif oyuncuya ulaştı. Mixer, Twitch, YouTube ve Facebook’ta videolar ile büyük ilgi gören oyun, yarış oyunları kategorisinde zirveye yerleşti.

Daha önce Playground Games tarafından yapılan açıklamada oyunun ön siparişinden gelen satış rakamlarının oldukça iyi olduğu ve bu şekilde devam etmesi halinde rekor satışın gerçekleşeceği zaten belirtilmişti.

Paylaşımlı bir dünyada geçen oyunda tüm dünyadan oyuncular, diğer oyuncularla aynı anda aynı alanda beraber oyunu oynama şansına sahip oluyorlar. Forza Horizon 4‘ün 25 Ekim’de merakla beklenen Route Creator özelliği ile oyundaki yolların iklim değişikliğine uğrayacak. Güneşin vurduğu tertemiz yolları karlı görmemiz mümkün olacak.

Forza Horizon 4, Xbox One konsol ailesi ve Windows 10 PC’ler için Microsoft Store üzerinden satın alınabiliyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey