Connor Hellebuyck Womens Jersey  Gizlilik Odaklı Firefox Focus’a Reklam Engelleme Özelliği Geliyor!
arama

Gizlilik Odaklı Firefox Focus’a Reklam Engelleme Özelliği Geliyor!

Mozilla’nın mobil işletim sistemleri için sunduğu, gizlilik odaklı internet tarayıcısı Mozilla Firefox’a reklam engelleme özelliği geliyor!
Firefox Focus’a Reklam Engelleme Özelliği

Mozilla’nın sevilen internet tarayıcısı Firefox Focus’a önümüzdeki günlerde yayınlanacak güncelleme ile birlikte reklam engelleme özelliği geliyor.

Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilen gizlilik odaklı internet tarayıcısı Firefox Focus’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Rakip internet tarayıcılarına göre daha düşük boyuta sahip olan ve izleyici engelleme özelliği sayesinde kullanıcıların izlenmesinin önüne gelen sadelik odaklı Firefox Focus’a önemli bir özellik geliyor.

Hali hazırda basit bir reklam engelleyicisi çözümü sunan Firefox Focus yeni güncelleme ile birlikte gerçek anlamda reklam engelleme özelliğine kavuşuyor. Bazı kullanıcıların reklam engelleyiciye erişememesi üzerine açıklama yapan Mozilla “Firefox Focus, izleyicileri engellemeye (tracking blocking) odaklanıyor. Bu sebeple izleyicilerin olduğu reklamlar da engelleyebiliyor. Reklam engelleme ise şu anda bulunmamakta.” açıklamasında bulundu.

VPN Özelliği Yolda!

12 Şubat 2019’da Android ve iOS için Firefox Focus yeni bir güncelleme alacak. Yeni güncelleme ile birlikte Firefox Focus kullanıcıları reklam engelleyici özelliğine kavuşacaklar. Kısa bir süre önce masaüstü sürümüne VPN özelliğini getireceğini açıklayan Mozilla son hamlesiyle birlikte kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam etti.

Tajae Sharpe Authentic Jersey