Connor Hellebuyck Womens Jersey  Google Chrome’a Karanlık Mod Özelliği Geliyor!
arama

Google Chrome’a Karanlık Mod Özelliği Geliyor!

Google’ın sevilen internet tarayıcısı Google Chrome’a uzun süredir beklenen karanlık mod desteği sonunda geliyor. İşte Google Chrome’un karanlık mod desteği ve özelliğin geleceği tarih. 

En çok kullanılan internet tarayıcısı Google Chrome gelişmeye devam ediyor. Kullanıcıların RAM kullanımından dolayı şikayetçi olduğu Google Chrome’a gelecek olan yeni güncellemede RAM kullanımı optimize edilecekken yeni güncelleme ayrıca Chrome’a karanlık mod desteği de getirecek. Google Chrome’un karanlık mod desteği hem Windows’a hem de macOS’e gelecek. 

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı Google Chrome, uzun süredir karanlık mod desteği sunan macOS ve Windows’a uyum sağlayacak. Şimdilik Google Chrome’un beta özelliklerinin test edildiği sürüm olan Google Chrome Canary sürümüne gelen karanlık mod desteği sistemin karanlık moda geçtiğini anlayarak otomatik olarak karanlık moda geçiş yapıyor. Google Chrome bu özelliğiyle birlikte özellikle gece bilgisayar kullanan kullanıcıların göz sağlığı için büyük bir iyilik yapmış oluyor. 

Google Chrome’a Yeni Özellikler Yolda!

Google’ın sevilen internet tarayıcısı Google Chrome’a yeni özellikler gelmeye devam edecek. Kullanıcılar yeni güncelleme ile birlikte karanlık mod desteği ile birlikte internette daha sorunsuz gezinebilmesini sağlayan bir takım iyileştirmelere de sahip olacak. Google Chrome’a gelecek olan yeni güncellemelerde ayrıca Google Chrome’un kararlılığı arttırılacak ve Chrome daha sorunsuz çalışacak. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey