Connor Hellebuyck Womens Jersey  Google Haritalar Trafik Cezalarını Önlecek!
arama

Google Haritalar Trafik Cezalarını Önlecek!

Google’ın sevilen navigasyon servisi olan Google Haritalar’a önemli bir özellik geldi. Google Haritalar’a eklenen yeni özellikle birlikte trafik cezalarının önüne geçilecek. İşte Google Haritalar’a gelen o önemli özellik.
Google Haritalar Trafik Cezalarını Önlecek

 

Google’ın çok kullanılan navigasyon servisi Google Haritalar’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Gelen yeni özellikle birlikte artık sürüş esnasında radar cezası alma ihtimaliniz bir hayli azalacak.

Google Haritalar’ın şimdilik belli bölgelere sunduğu bu özellik haritalar üzerine küçük ikonlar ekliyor. Kullanıcılar sürüş esnasında bu küçük ikonlarla nerelerde radar olduğunu görebilecek.

Radarlar Sesli Olarak Belirtilecek!

Araç kullanırken elbette ki akıllı telefonunuzla ilgilenmeniz iyi bir fikir değil. Bu nedenle Google Haritalar kullanıcılar radarlara yaklaşmadan önce haber verecek ve kullanıcıları sesli olarak uyaracak. Bu özellik tüm Google Haritalar kullanıcıları için sunulmuş olsa da şu an sadece Android işletim sisteminde ve belli bölgelerde kullanılabiliyor.

Google Haritalar trafik kameralarını gösterecek

Google, Google Haritalar servisinin yeni özelliği radar özelliğini şu an sadece bölge bölge sunuyor. Tesadüf eseri keşfedilen bu özelliği Google Haritalar servisi üzerinden açmanız da mümkün değil. Eğer ki radar uyarıları sizin harita uygulamanızda yer almıyorsa özelliğin aktif hale gelmesi için biraz daha beklemeniz gerekecek.

Yine Google’ın sahibi olduğu ve özellikle Amerika’da en çok kullanılan navigasyon uygulamalarından birisi olan Waze uygulaması da yıllardır kullanıcılarına radar ve kaza bilgisini sunuyordu. Ülkemizde pek rağbet görmeyen Waze uygulasının ardından radar özelliğinin Google Haritalar’a gelmesi sevindirici.

Tajae Sharpe Authentic Jersey