Connor Hellebuyck Womens Jersey  Google+ 2 Milyar Kullanıcısına Rağmen Kapanıyor
arama

Google+ 2 Milyar Kullanıcısına Rağmen Kapanıyor

google plus kapanıyor

Google, dünya’da 2 milyardan fazla kullanıcısı olan Google+ ‘ı Ağustos ayında kapatacağını açıkladı. 2011 yılında ilk kez kullanıma sunulan Google+, aradan geçen yıllara rağmen popüler bir sosyal medya devi haline gelemedi.

Google+ ‘ın kapanacağı bilgisi verilmeden önce Google, 500.000 kullanıcısının verilerinin çalınabilmesine imkan sağlayan bir hata bulup bunu kapattığını bildirmişti.

Diğer sosyal medya devi Facebook‘a göre gelişmiş fotoğraf paylaşım özelliği, daha kolay ve anlaşılır bir arayüzü olmasına rağmen savaşı kaybetti.

Google tüm kullanıcılar bilgilerini güvenle alabilsinler diye Google+’ı Ağustos ayında kapatacağını açıkladı.

Google+’ın kapanışı akıllara MySpace, Friendster gibi zamanında popüler sosyal medya sitelerini akıllara getirdi. MySpace şuan hala açık olsa da, Friendster bir ara oyun platformuna giriş yapsada 2015 yılında kapandı.

Geçmiş yıllarda kullanımı hayli yüksek olan Facebook’da çeşitli reklamlar vermesi insanlar tarafından kullanım oranı düştü olarak algılandı.

Bu tarz sosyal medya sitelerinin kapanışı akıllara sosyal medya çılgınlığından sonra insanların hangi yeniliklere yönelebileceğini sorusunu akıllara getiriyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey