Connor Hellebuyck Womens Jersey  HTC Android Pie Güncelleme Takvimi Belli Oldu!
arama

HTC Android Pie Güncelleme Takvimi Belli Oldu!

Sıkıntılı günler geçiren HTC’nin akıllı telefon modellerine sunacağı Android Pie güncellemesi takvimi belli oldu. Android 9.0 Pie güncellemesini kısa süre içerisinde akıllı telefon modellerine getirmek isteyen HTC’nin Android 9.0 Pie güncellemesi takvimi belli oldu. 

Akıllı telefon pazarında ilk günden bu güne adından söz ettirmeyi başaran HTC günümüzde rakiplerinden geride kalmış ve kan kaybetmeye başlamıştı. Sıkıntılı günler geçiren ve isim hakkını satmak için görüşmelerini sürdüren HTC’nin hali hazırda üretmiş olduğu akıllı telefonlar için sunacağı Android 9.0 Pie güncellemesinin takvimi belli oldu. 

Android 9.0 Pie güncelleme takvimi konusunda açıklama yapan HTC, Android One platformuna dahil olan HTC U11 Life modelinin Android 9.0 Pie güncellemesi aldığını belirtti ve U11, U11 Plus ve 12 Plus modelleri için de Android 9.0 Pie güncellemesinin 2019 yılının ikinci yarısında geleceğini belirtti. 

Android güncellemelerinin ülkeden ülkeye göre farklılık gösterdiği düşünüldüğünde HTC kullanıcılarılarının Android 9.0 Pie güncellemesine kavuşmalarında biraz daha vakit olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Tajae Sharpe Authentic Jersey