Connor Hellebuyck Womens Jersey  Huawei Mate 20 Pro'da Ekran Problemi - www.teknolojiden.net
arama

Huawei Mate 20 Pro’da Ekran Problemi

uawei'nin en çok ilgi gören modelinden birisi olan Huawei Mate 20 Pro'da ekran problemi baş gösterdi. Karanlık ortamda renk tonlarının olduğundan farklı göründüğü şeklide.
Huawei Mate 20 Pro Yeşil Ekran Problemi

Huawei Mate 20 Pro’da Ekran Problemi

Huawei’nin en çok ilgi gören cep telefonu modelinden birisi olan Huawei Mate 20 Pro’da ekran problemi baş gösterdi. Kullanıcıların şikayeti karanlık ortamda renk tonlarının olduğundan farklı göründüğü şeklide. İnternette paylaşılan pek çok resimde bu net bir şekilde görülüyor.

Huawei firmasının destek forumlarında forum yetkilisi bu konuya: ”Aşırı ışığın kısılmış ortamlarda veya aşırı ışığa duyarlı duvar kağıtlarında esnek OLED panelde bu durumların oluşabileceği ve oluşan bu olumsuz durumun telefonu etkiliyor ise servise başvurmaları gerekiyor” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Huawei, kavisli OLED ekranı ihtiyacını LG ve BOE firmalarından karşılıyordu.  Henüz resmen duyurulmasa da kullanıcılar tarafından yeşil ekran sorunlu hataların LG’den tedarik edilenler olduğu tahmin ediliyor.

Huawei Mate 20 Pro Yeşil Ekran Problemi

Kullanıcılardan gelen Huawei Mate 20 Pro yeşil ekran problemi resimlerinden sadece bir tanesi

Huawei Finlandiya Değişim Başlattı

Yeşil renk sorunu için Huawei’den ilk hamle geldi. Huawei Finlandiya değişim programını başlattı. Şirket renk sorunu yaşayan kullanıcılarını başvurmaları durumunda yeni bir Huawei Mate 20 Pro alma hakkına sahip olduklarını açıkladı.

 

Tajae Sharpe Authentic Jersey