Connor Hellebuyck Womens Jersey  Huawei Müjdeyi Verdi!
arama

Huawei Müjdeyi Verdi!

Kısa bir süre önce kendi katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Huawei Mate X’i yüksek bir fiyat etiketiyle satışa sunmaya hazırlanan Huawei müjdeyi verdi. Katlanabilir ekranlı akıllı telefon almayı düşünen kullanıcılara müjde veren Huawei katlanabilir ekranlı akıllı telefonların fiyatlarının önümüzdeki yıl düşüşe geçeceğini belirtti. 

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei geçtiğimiz haftalarda katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu Huawei Mate X’i tanıtmıştı. Kullanıcılar tarafından çok beğenilen Mate X’in fiyatı çok bulunmuştu. Katlanabilir ekranlı akıllı telefon almak isteyen ancak tanıtılan katlanabilir ekranlı akıllı telefonların fiyatını çok bulan kullanıcıları için Huawei müjdeyi verdi. Huawei tarafından yapılan açıklamaya göre katlanabilir ekranlı akıllı telefonların fiyatı önümüzdeki yıl 1000 euro’ya kadar düşecek.

İlk akıllı telefonu Mate X’i 2299 Euro fiyat etiketiyle satışa sunan Huawei önümüzdeki yıllarda katlanabilir ekranlı akıllı telefon modellerinde uygun fiyat politikası izleyeceğini açıkladı. Huawei’in CEO’su Richard Yu tarafından yapılan açıklamaya göre Huawei’in önümüzdeki yıllarda tanıtacağı katlanabilir ekranlı akıllı telefon modellerinin fiyatı 1000 Euro’ya kadar düşecek. Huawei’in tüketici odaklı fiyat politikası izlediğini belirten CEO Lu, bazı Çin’li akıllı telefon üreticilerin fiyatı 500 Euro’ya kadar çekebileceğini de belirtti. 

Dünyanın en büyük üçüncü akıllı telefon üreticisi olan Huawei’in uygun fiyat politikasına devam ettikçe kullanıcılar tarafından daha da benimsenmesi bekleniyor. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey