Connor Hellebuyck Womens Jersey  Huawei: Telefonları Asla Yavaşlatmayacağız - teknolojiden.net
arama

Huawei: Telefonları Asla Yavaşlatmayacağız

Son zamanlarda popülerliği bir hayli yükselen Huawei firması rakipleri Apple ve Samsung'a Twitter üzerinden gönderme yaptı. 
huawei yavaşlatma

Huawei: Telefonları Asla Yavaşlatmayacağız

Huawei firmasının Birleşik Krallık resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada; ”diğer telefonlarımızda olduğu gibi hiç bir telefonumuzda yavaşlatma gibi bir durum olmayacak,gurur duyuyoruz.” şeklinde bir twit atıldı.

Bu twit geçtiğimiz günlerde Apple ve Samsung’un İtalyan Rekabet Kurumu tarafından kullanıcıları yeni cihaz almaya yöneltmek için kasıtlı olarak telefonları yavaşlattığı gerekçesi ile para cezası vermesi üzerine gönderme olarak yorumlandı.

Apple’a 10 Milyon Euro, Samsung’a 5 Milyon Euro Ceza

İtalyan Rekabet Kurumu Apple’a 10 Milyon Euro, Samsung’a 5 Milyon Euro para cezası kesmişti. Apple daha önce bataryası zayıflayan telefonları kontrollü bir şekilde yavaşlattığını kabul etmiş ve ciddi tepkiler görmüştü.

Bilindiği üzere yılın 2. çeyreğinde satışlarını yüzde 22 artıran firma dünya genelinde Apple’ın ardından 2. büyük üretici olma başarısı gösterdi. Firma ayrıca Huawei Mate 20 Pro‘nun herhangi bir hız kaybı yaşamayacağını da belirtti.

 

etiketlerETİKETLER
  • fatih
    9 ay önce

    teşekkürler

    4
    yorum beğen
Tajae Sharpe Authentic Jersey