Connor Hellebuyck Womens Jersey  Huawei Watch GT Türkiye Fiyatı Belli Oldu!
arama

Huawei Watch GT Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Huawei’in sevilen akıllı saat modeli Huawei Watch GT Türkiye’de satışa sunuldu. İşte Huawei Watch GT Türkiye satış fiyatı.
Huawei Watch GT saati fiyatı belli olduHuawei Watch GT saati fiyatı belli oldu

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Huawei’in başarılı giyilebilir teknoloji ürünü Huawei Watch GT, ülkemizde satışa sunuldu. Huawei’nin özellikleri ve tasarımıyla dikkat çeken Huawei Watch GT’nin özellikleri ve Türkiye satış fiyatı…

Huawei’in kendi işletim sistemi olan LightOS ile çalışan Huawei Watch GT’nin en dikkat çekici özelliği diğer akıllı saatlerin aksine daha uzun süre giden şarj süresi oluyor. Cortex – M4 yonga setiyle birlikte gelen Huawei Watch GT, tek şarj ile tam 1 ay kullanım sunuyor.

Huawei Watch GT saati şık bir tasarıma sahip

Huawei Watch GT saati şık bir tasarıma sahip

Eğer ki kalp sensörü ve sürekli çalışan GPS özelliğini aktif hale getirirseniz saatiniz 1 gün boyunca hiç şarj edilmeden kullanılabiliyor. İki model seçeneğiyle satışa sunulan Huawei Watch GT modelleri 5 ATM su basıncına dayanabiliyor. 1.39 inç boyutunda 454 x 454 piksellik AMOLED ekrana sahip olan ve parmak izi oluşturmayan PVD kaplama ile birlikte gelen Huawei Watch GT, sadece 45 gram ağırlığında.

Huawei Watch GT Türkiye Fiyatı!

Huawei Watch GT’nin spor modeli ülkemizde 1.199 TL’den satışa sunulurken Huawei Watch GT’nin klasik modeli ise 1.399 TL’den raflardaki yerini almış durumda.

Tajae Sharpe Authentic Jersey