Connor Hellebuyck Womens Jersey  Huawei’in Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefonu Mate X Ortaya Çıktı!
arama

Huawei’in Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefonu Mate X Ortaya Çıktı!

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’in merakla beklenen katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Huawei Mate X ortaya çıktı. İşte Huawei Mate X özellikleri ve tasarımı. 

Samsung’un geçtiğimiz günlerde Galaxy Fold adında katlanabilir akıllı telefonunun tanıtmasının ardından Huawei de kendi katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu tanıtmak için çalışmalara başladı. Huawei Mate X adıyla satışa sunulacak olan Huawei’in katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu 24 Şubat tarihinde tanıtılacak. 

Mate 20 serisiyle önemli satış rakamları elde eden Huawei 2019 yılına hızlı bir başlangıç yapmak istiyor. Huawei P30 ailesini kısa bir süre sonra tanıtacak olan Huawei’in katlanabilir ekranlı akıllı telefonu 8.05 inç büyüklüğünde BOE tarafından üretilecek olan esnek ekranla birlikte gelecek. Huawei’in kalabilir ekranlı akıllı telefonu Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefonunun aksine içe değil dışa doğru açılıyor. Samsung Galaxy Fold’a göre daha modern ve ince bir tasarıma sahip olan Huawei Mate X daha önce görülen herhangi bir katlanabilir ekranlı akıllı telefon tasarımına benzemiyor. Üçlü kamera sistemi bunulan Huawei Mate X modelinde kameraların bulunduğu tarafta nispeten kalın bir çerçeve bulunuyor. 

Huawei’in M-Pen stylus kalemi ile birlikte gelecek olan Huawei Mate X 2019 yılı içerisinde toplamda 200 bin adet üretilecek. 10 GB RAM kapasitesine sahip olacak olan Huawei Mate X modelinin fiyatının 1400 dolar olması bekleniyor. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey