Connor Hellebuyck Womens Jersey  Huawei'in Türkiye'de Açacağı İlk Mağazanın Yeri Ve Açılış Tarihi Belli Oldu!
arama

Huawei’in Türkiye’de Açacağı İlk Mağazanın Yeri Ve Açılış Tarihi Belli Oldu!

Huawei-turkiye

Çin’in önemli akıllı telefon üreticilerinde birisi olan Huawei’in Türkiye’de açacağı ilk mağazanın yeri ve açılış tarihi belli oldu.

Huawei Türkiye, Türkiye’deki ilk deneyim mağazasını İzmir’de açacağını duyurdu.

İzmir Mavişehir’de bulunan MaviBahçe AVM’de açılacak olan Huawei Deneyim Mağazası, Türkiye’deki kullanıcılara Huawei’in akıllı telefon, notebook ve giyilebilir teknoloji ürünleri başta olmak üzere Huawei ürünlerinin hem deneyimini hem de satışını gerçekleştirecek.

9 Şubat 2019 Cumartesi günü Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan açılış 15:00’da yapılacak.

Başta Amerika Birleşik Devleti olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinden casuslukla suçlanan Huawei, alt markası Honor ile birlikte büyümeye devam ediyor. 2018 yılında 200 milyon akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştiren Huawei, tasarımı ve özellikleriyle ön plana çıkan P20 ve Mate 20 modeliyle kullanıcıların büyük beğenisini kazanan Huawei, P30 ailesi modellerini de Şubat ayında gerçekleştirilecek olan MWC 2019 etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

2019 yılında en çok akıllı telefon sevk eden firma olmak isteyen Huawei’in 2019 yılına damgasını vuracak akıllı telefon modelleri tanıtması bekleniyor.

 

Tajae Sharpe Authentic Jersey