Connor Hellebuyck Womens Jersey  Dünyanın İlk Katlanabilir Telefonu Tanıtıldı - teknolojiden.net
arama

Dünyanın İlk Katlanabilir Telefonu Tanıtıldı

Çin’de dünyanın, kendi sınıfında ilk katlanabilir telefonu olan Flex Pai katlanabilir telefonunu tanıtıldı.
Katlanabilir Telefonu

Dünyanın İlk Katlanabilir Telefonu Tanıtıldı

Amerikan kökenli bir elektronik firması Çin’de dünyanın, kendi sınıfında ilk katlanabilir telefonu olan Flex Pai katlanabilir telefonunu tanıttı. Pekin kentinde düzenlenen fuarda birçok elektronik ürün ve cep telefonları tanıtıldı ama en çok ilgi gören teknolojinin son harikası katlanabilir ekranlı cep telefonu oldu. Telefon şu ana kadarki en büyük boyutlu ekrana sahip. Tam 7.8 inç büyüklüğündeki ekrana sahip olmak için katlanmaktan başka çare de yoktu. Cihazın bir diğer özelliği katlandığı zaman 3 ekran sunmasıdır.

Şirket, 1 kasımda satışa başka ürünler de getiriyor. Firma büyük ilgi gören Flex Pai telefonun satışını aralık ayında yapacağını duyurdu.1300 -1460 dolar arasında fiyatlandırılması beklenen telefon, daha önce birçok model ileri süren Samsung firmasından önce davranan bu şirket olması ile dikkatleri de üzerinde topladı. Yine katlanabilir telefon modelini LG şirketi ocak 2019 tarihindeki etkinlikte ortaya çıkaracak. ABD’li şirketin bu sürpriz çıkışı tüm rakipleri tarafından beklenmiyordu.

Flex Pai Katlanabilir İçin Çekinler Olabilir

Bu modellerle henüz insanlar tanışmadılar, dolayısı ile bazı kaygıları var. Sürekli açılıp katlanması gereken bu ekranlar, deforme olabilir mi? Royale şirketinin yetkililerinin belirttiğine göre 200 bin defa aç-kapa eylemine karşı dayanıklılığını koruyor. Uzmanlar, bu modele henüz insanların alışık olmadığını belirtiyorlar. Bazı çekinceleri olabileceklerinin altını çiziyorlar. Firmanın da tanınmamış olması çekinceleri arttırıyor. LG ya da Samsung böyle bir hamlede bulunsaydı insanlar daha hızlı ısınacaklardı, üretici firmanın tanınmamış olması bu telefonun satışı konusunda bir dezavantaj olabilir.

Tajae Sharpe Authentic Jersey