Connor Hellebuyck Womens Jersey  İphone Deji marka batarya değişimi öncesi ve sonrası
arama

İphone Deji marka batarya değişimi öncesi ve sonrası

İphone Deji marka batarya değişimi öncesi ve sonrası. Deji piller gerçekten uzun ömürlü mü?
phone Deji marka batarya

Telefonların en büyük sorunlarından birisi günümüzde şüphesiz pil problemidir. Pil ne kadar iyi olursa olsun en fazla 2 gün gibi kısa bir süre idare etmesi kullanıcılara büyük sıkıntılar yaratmaktadır. 1 haftalık tatile giderken yanımızda ekstra güç araçları götürmeden gözümüz kapalı tatile gitmek neredeyse günümüzde hiçbir telefon ile mümkün değildir. Yakın gelecekte çok daha pil performansı yüksek telefon modelleri elbette piyasaya çıkacaktır.

Orijinal pil seviyesine en yakın

İphone telefonlarda yaşanan pil problemi kroniktir. Yani genel olarak piller erken bitmektedir. En iyi pil 1 günü çıkarmaktadır. Bu yüzden zamana bağlı olarak deforme olan pillerin değişimini yapmak en doğrusu olacaktır. Piyasada yer alan orijinale en yakın pil markası Deji’dir. Bu pili satın alarak kendi telefonunuza kolay şekilde uygulayabilmek mümkündür. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki pil neredeyse orijinal kapasite ayarında, ilk değişimde bunu bariz şekilde gözlemlemek mümkün. 4 yıllık aktif olarak kullandığım pilden sonra bu markanın pilini kullandım. Eski pili gün içinde en az 2 kere şarj etmekteyken bu pil sayesinde günü komple çıkarabilmekteyim.

Alternatifi orjinali dışında yok

Bu pili kullanmaya başlayalı henüz 2 hafta oldu. Uzun süre test etme şansım olmadı. Fakat ilk gözlemlerim kesinlikle orijinal pil seviyesine en yakın olan marka diyebilirim. İnternetten ne olduğu belli olmayan pillerden alıp kullandım, ancak o pillerin bu markanın yanından bile geçemeyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Tajae Sharpe Authentic Jersey