Connor Hellebuyck Womens Jersey  Kasım 2018 İçin Playstation Ücretsiz Oyunları - teknolojiden.net
arama

Kasım 2018 İçin Playstation Ücretsiz Oyunları

Kasım 2018 için ücretsiz Playstation Plus oyun serisi, bugün Sony tarafından süprizlerle yayınlandı.
Playstation Ücretsiz Oyunları

Kasım 2018 İçin Playstation Ücretsiz Oyunları

Kasım 2018 için ücretsiz Playstation Plus oyun serisi bugün Sony tarafından yayınlandı. PS Plus’a abone olanlar, abonelikleri kapsamında her ay ücretsiz olarak bir kaç tane oyun alabilirler. Ücretsiz oyunlar oyuncular istediği sürece sistemlerinde tutulabilir ve oynanabilir. Sony, önümüzdeki ayın (kasım) Playstation ücretsiz oyunlarını duyurdu.

Bulletstorm: Tam klip sürümü ilk listede yer alan bir oyundur. Yeni özel içeriğe ek olarak tüm mevcut Bulletstorm eklentilerini içerir. Yakuza Kiwami ayrıca önümüzdeki ay PlayStation 4 ile PS Plus abonelerine ücretsiz geliyor . Oyunun senaryosu da çok güzel bir şekilde tasarlanmış, siz baş kahraman olarak mafya suç baronunu öldüreceksiniz. Oyunda 4K görsellerle zenginlik göze çarpıyor.

PlayStation 3 için Jackbox Parti Paketi 2 ve Arkedo Serisi geliyor . PlayStation Vita aboneleri için yenilikler var. PlayStation Plus Blueshift Pack oyunu da yine ücretsiz oyunlardan biri ve PS ara aboneleri için tamamen ücretsiz Blue AR-15 şematik, Pro Gamer Hoodie ve Sea Blue Offroader oyunlarını da takdim ediyor. Paket 13 Kasım’a kadar ücretsiz olarak kullanılabilir.

Yine ürkütücü oyunlardan biri olan 13. Cuma tam da cadılar bayramına denk geliyor. Rocketbirds 2: Evolution ve 2064 Read Only Memories oyunları Play Station Vita abonelerine ücretsiz sunuluyor. PS VR kulaklığı satın almış olanlara özel bir promosyon daha sunulacak.

Tajae Sharpe Authentic Jersey