arama

Kullanım Şartları

www.teknolojiden.net sitesine hoş geldiniz. İnternet sitemizi kullanan herkes(üye veya ziyaretçi) kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır. Bu bilgilendirmede yer alan “Kullanıcı” terimi, siteye üye girişi yaparak veya ziyaretçi şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

Kullanım şartları (buradan ilan edilmek şartı ile) tarafımızdan değiştirebilir,kullanıcılar bu sayfadaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Kullanıcılar, web sitemizi kullanır iken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Tüm yazılan yazı ve yorumlardan kullanıcının bizzat kendisi sorumludur. Bu gibi ihlallerde tüm yasal sorumluluk kullanıcıya aittir, gerekli görülmesi durumunda yasal merciler ile paylaşılacaktır.

Kullanıcılar, teknolojiden.net’in herhangi bir içerik veya iletişim kanalını kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını ihlal etmemekle yükümlüdür. Gerçekleşen ihlallerde teknolojiden.net’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk, ihlali yapan kullanıcıya aittir.

Kullanıcı adı ve şifreniz size ait olup bir başkası ile ortak kullanımı veya bir başkasına devri söz konusu değildir. Siteye üye olma aşamasında bizimle paylaşılan tüm bilgiler doğru kabul edilecek olup gerekir ise yasal merciler ile paylaşılacaktır.

Sitede yer alan www.teknolojiden.net dışında paylaşılan url adreslerine erişim sağlamak kullanıcıların inisiyatifi olup sitelerin içerikleri ile alakalı web sitemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kullanıcılar, sitemizde indirilmeye müsait dosyaların her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder. Zarar gören donanım/yazılım onarımı kullanıcıların kendi sorumluluğundadır.

Kullanıcılar sitemiz üzerinden her türlü içeriği kaynak göstermek şartı ile paylaşabilir, Teknolojiden.net kaynak gösterilmesi durumunda her içeriğin özgürce paylaşılmasını, bilgi alışverişini desteklemektedir.

Kullanıcılar sitede yer alan reklamlara ve tanıtım yazılarına, haber alma ve bilgi alışverişi dışında gereksiz tıklama yapmak yasaktır. Normal bir kullanıcı gibi davranış göstermeyen üyelerin tespiti halinde siteye erişimi yasaklanır, yasal işlem başlatılır.