Connor Hellebuyck Womens Jersey  Lenovo Z5 Pro GT Performans Testi Sonuçlarıyla Şaşırttı!
arama

Lenovo Z5 Pro GT Performans Testi Sonuçlarıyla Şaşırttı!

Lenovo’nun tasarımı ve özellikleriyle büyük beğeni toplayan akıllı telefonu Lenovo Z5 Pro GT’nin performans testi sonuçları şaşırttı.
Lenovo Z5 Pro GT GeekBench testi sonuçları

Lenovo’nun tasarımı ve özellikleriyle büyük beğeni toplayan akıllı telefonu Lenovo Z5 Pro GT’nin performans testi sonuçları şaşırttı. İşte Lenovo’nun üst seviye akıllı telefonu Lenovo Z5 Pro GT’nin skoru.

Çinli bilgisayar üreticisi Lenovo son zamanlarda akıllı telefon pazarına da yönelmişti. Yüksek batarya kapasitesiyle dikkat çeken akıllı telefon modelleri tanıtan Lenovo gözünü yükseklere dikti. Qualcomm’un yeni nesil işlemcisi olan Snapdragon 855 işlemciden güç alan Lenovo Z5 Pro GT modelini tanıtan Lenovo’nun yeni akıllı telefonu 6 GB RAM / 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleriyle geliyor.

Telefonda 6 GB RAM / 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleri bulunuyor.

Telefonda 6 GB RAM / 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçenekleri bulunuyor.

12 GB RAM’e sahip Levono Z5 Pro daha satışa sunulmadan kullanıcıların büyük beğenisini kazanmışken Lenovo Z5 Pro GT’nin performans testi sonuçları kullanıcıları daha da heyecanlandırdı.

Ünlü performans testi uygulaması olan GeekBench testi üzerinde görünen Lenovo Z5 Pro GT modelinin 12 GB RAM kapasitesine ve 128 GB dahili depolama alanına sahip modeli teste tabi tutuluyor. Gücünü Qualcomm’un en yeni işlemcisi olan Snapdragon 855 işlemcisinden alan Lenovo Z5 Pro GT, GeekBench skoruna göre tek çekirdek testinden 3306 puan alırken çoklu çekirdek testinde ise 9603 puan almayı başarıyor. Lenovo’nun Z5 Pro GT modelinin diğer Snapdragon 855 işlemcisini kullanan modellerden neden daha düşük puan aldığı ise şimdilik bilinmiyor.

Lenovo Z5 Pro GT GeekBench testi

Lenovo Z5 Pro GT GeekBench testi

Lenovo Z5 Pro GT Özellikleri!

Qualcomm’un en kaliteli ve en güçlü işlemcisi Snapdragon 855 işlemcisinden güç alan Lenovo Z5 Pro GT, yüksek RAM kapasitesi ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Kızaklı bir tasarıma sahip olan Lenovo Z5 Pro GT’nin ekranı ise neredeyse çerçevesiz.

Lenovo’nun 22 Ocak’ta satışa sunacağı Lenovo Z5 Pro GT modelinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey