Connor Hellebuyck Womens Jersey  MacBook Air Çok Pahalı Geliyor - www.teknolojiden.net
arama

MacBook Air Çok Pahalı Geliyor

Brooklyn etkinliklerinde tanıtılan Apple firmasının ürettiği yepyeni MacBook Air modelinin fiyatı beklenenin üstünde çıktı.
MacBook Air Çok Pahalı

MacBook Air Çok Pahalı Geliyor

Brooklyn etkinliklerinde tanıtılan Apple firmasının ürettiği yepyeni MacBook Air modelinin fiyatı beklenenin üstünde çıktı. Apple ürünleri dünya çapında orta sınıf ve zengin topluluklar tarafından ilgi görüyor. Bunun farkında olan Apple ürünlerini tasarlarken fiyat konusunda, ürün dizaynında gösterdiği hassasiyeti göstermiyor. MacBook Air modelinin fiyatını 1200 dolardan belirleyen Apple retina ekran özellikli üstün teknik özelliklere sahip olan modelini tanıttı. Fiyatının 1200 dolar olması ve Türkiyede vergiler ile çok yüksek rakamlara ulaşacak olan cihazın kullanıcılar tarafından MacBook Air çok pahalı olduğu söylentileri sosyal medyada yer alıyor. Sistemin kalbinde İntel Core i5 işlemci yer alıyor ve tabi T2 güvenlik çipini de unutmamak gerekiyor.

Güzel ve Pahalı MacBook

Her zamanki geleneksel güzel ve pahalı ürün konseptinden vazgeçmeyen Apple bu modelde de meraklıları büyüledi diyebiliriz. Fakat fiyatı gerçekten çok pahalı… 6700 liraya tekabül eden bu ürün asgari ücretlilerin 4 aylık maaşına denk geliyor.

Diğer teknik özelliklere geldiğimizde, 16 GB ram ve 1.5 TB SSD hard disk de öne çıkan özellikler arasında yer alıyor. USB-c portu bağlantısı ve toplam %17 oranında azalan hacmi ile daha şık ve özel bir ürün ortaya çıkardığı gerçek.

Bir önceki modelden ağırlıkça daha hafif tasarlanan MacBook Air modelinin hafifliği ve teknik ayrıntıları onu cezbedici kılıyor. Cihazın tamamen alüminyum kasası da hafifliğine katkıda bulunmuş. Kelebek tipi klavyesi dokunuşları daha hissedilebilir deneyim sunacak. Ürünün en çok cezbedici yanı çok ince olması… Ürünün teknik özelliklerine baktığımızda yine Apple çok iyi bir iş çıkarmış diyebiliriz.

Tajae Sharpe Authentic Jersey