Connor Hellebuyck Womens Jersey  Microsoft Bilgisayar Üzerinden Akıllı Telefonunuzu Kullanabileceğiniz Servis Hazırlığında!
arama

Microsoft Bilgisayar Üzerinden Akıllı Telefonunuzu Kullanabileceğiniz Servis Hazırlığında!

Teknoloji devi Microsoft geçtiğimiz yılın ekim ayında kullanıcıların akıllı telefonuları ile bilgisayarları arasında bağlantı kurabileceği Your Phone özelliğini tanıtmıştı. Gelen son haberlere göre uygulamanın Android işletim sistemi akıllı telefonlarda kullanılmasına az bir zaman kaldı. 

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında özel bir etkinlik düzenleyen Microsoft, akıllı telefon ve Windows işletim sistemini birleştirecek önemli bir uygulamasının tanıtımını gerçekleştirmişti. Microsoft’un Your Phone adını verdiği uygulama ile birlikte kullanıcılar Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarını bilgisayarları üzerinden kontrol edebileceklerdi. Microsoft’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Your Phone uygulamasının sonuna gelindi. 

Microsoft’un Your Phone uygulamasının kullanılabilmesi için bilgisayarınızın BTLE çevrebirimi modunu desteklemesi gerekiyor. Ayrıca telefonunuzun da Androd 7.0 ve üstü bir işletim sistemine sahip Samsung Galaxy S8 veya Galaxy S9’dan biri olması gerekiyor. Microsoft ilerleyen süreçte yeni Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların sisteme dahil edileceğinin müjdesini de verdi. 

Şimdilik sadece Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlardan mesaj alıp gönderme işlemi gerçekleştirebilen You Phone uygulaması yeni özellikle birlikte cihazın tüm özelliklerinin bilgisayardan kontrol edilmesini ve cihazın bilgisayar üzerinden görüntülenmesine imkan tanıyacak. Microsoft’un Your Phone uygulamasının çıkış tarihini henüz açıklanmadı. 

etiketlerETİKETLER
Tajae Sharpe Authentic Jersey