Connor Hellebuyck Womens Jersey  Motorola Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefon Üzerinde Çalışmalara Başladı!
arama

Motorola Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telefon Üzerinde Çalışmalara Başladı!

Lenovo’nun sahibi olduğu telefon üreticisi Motorola, kendi katlanabilir ekranlı akıllı telefonu üzerinde çalışmalara başladı. İşte Motorola’nın katlanabilir akıllı telefonu hakkında tüm detaylar. 

Geçtiğimiz haftalarda Samsung ve Huawei’in katlanabilir ekranlı akıllı telefonlarını tanıtmasının ardından akıllı telefon üreticileri de kendi katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmalara başladı. TCL ve Energizer’ın ardından Motorola’da kendi katlanabilir ekranlı akıllı telefonu üzerinde çalışmalara başladı. 

Bir zamanların popüler akıllı telefon üreticisi olan ve Lenovo tarafından satın alınan Motorola yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmalarına hız verdi. Katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde çalışan Motorola’nın akıllı telefonu, Samsung’un Galaxy Fold ve Huawei’in Mate X modelinden oldukça farklı bir tasarıma sahip olacak. Motorola’nın katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Motorola RAZR gibi dikey katlanabilir bir tasarıma sahip olacak. 

Motorola’nın Global Ürünlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dan Dery katlanabilir akıllı telefonu üzerinde farklı yaklaşımları olduğunu belirtti. Plastik bir filmin bulunduğu OLED ekranları test ettiklerini söyleyen Dery, bu şekilde ekrana tırnakla dokunulması halinde çok rahat çizildiğini ve kutudan çıkarır çıkarmaz zarar görmeye başladığını aktardı. 

İki kez katlanabilen bir tasarım üzerinde çalışan Motorola bu sayede çizilmeleri en aza indirgemeyi planlıyor. Motorola’nın yeni akıllı telefonunun önümüzdeki aylarda ortaya çıkması bekleniyor. 

etiketlerETİKETLER
Tajae Sharpe Authentic Jersey