Connor Hellebuyck Womens Jersey  Netflix Kullanıcılarına Kötü Haber Büyük Zam Kapıda!
arama

Netflix Kullanıcılarına Kötü Haber Büyük Zam Kapıda!

Netflix kullanıcılarına kötü haber. Ortaya çıkan bilgilere göre Netflix, kısa bir süre içerisinde abonelik fiyatlarına zam uygulayacak.

Dünyanın en büyük internet televizyonu Netflix kullanıcılarına kötü haber. Netflix tarafından yapılan açıklamada Netflix abonelik seçeneklerine kısa bir süre içinde zam geleceği açıklandı. İşte Netflix abonelik seçeneklerine gelecek olan zamlar ve paketlerin yeni ücretleri.

76.Altın Küre (Golden Globe) ödüllerine damgasını vuran ve hisse senetlerinde önemli bir gelir artışı sağlayan Netflix kullanıcılarına kötü haber. Ortaya çıkan bilgilere göre Netflix, kısa bir süre içerisinde abonelik fiyatlarına zam uygulayacak.

Kullanıcıların kolayca abone olabileceği ve kolayca abonelikten ayrılabileceği aylık abonelik sistemine dayalı sistemle, kullanıcılara dünyanın en büyük dizi, film ve belgesel hizmetini sağlayan Netflix, abonelik ücretlerine zam uygulamaya hazırlanıyor. ABD’nin önemli kanallarından birisi olan CNBC’nin haberine göre Netflix kısa bir süre içerisinde abonelik ücretlerine yüzde 13 ila yüzde 18 arasında değişecek zam uygulayacak.

Netflix Zamlı Fiyatları!

Netflix’in yakın zamanda yapacağı zamlarla birlikte 8 dolar ücretle satılan temek paketin ücreti 9 dolara çıkacak. 11 dolarlık standart paketin ücreti 13 dolara çıkacakken 14 dolar değerinde özel planın ücreti ise 16 dolar olacak. Netflix aboneliklerine abone olan kullanıcıların 3 ay sonra etkileneceği yeni Netflix abonelik fiyatlarının yeni abone olmak isteyen kullanıcılar için hemen uygulanacağı aktarıldı.

Hali hazırda ülkemizde Netflix’in Temel Paketi 15.99 TL, Standart Paketi 27.99 TL ve Özel Paketi 39.99 TL‘den satılıyor. Netflix’in Amerika’da gerçekleştireceği bu zammın kısa bir süre içerisinde ülkemizi de etkilemesi bekleniyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey