Connor Hellebuyck Womens Jersey  Nvidia Eski Ekran Kartlarını Satmakta Zorlanıyor - teknolojiden.net
arama

Nvidia Eski Ekran Kartlarını Satmakta Zorlanıyor

Nvidia eski kkran kartlarını satmakta zorlanıyor. Nvidia eski ekran kartlarını satmak için nasıl bir yol izleyecek detaylar haberimizde.
Nvidia Eski Ekran Kartlarını satamıyor

Nvidia Eski Ekran Kartlarını Satmakta Zorlanıyor

Nvidia eski model ekran kartlarını satmak için bir strateji geliştirmek zorunda kaldı, bu stratejiye göre Sony Microsoft ve Samsung ile işbirliği içine giren Nvidia, özellikle GeForce GTX 1070 Ti ve türevlerini satmak için, oyun içinde oyuncuların kazandığı paraları her kart alıcısına peşinen verecek. Ekran kartlarını satın alanlar, kutu içinde verilen kodu kullanarak oyun için gerekli olan sanla paralardan yüklü oranda kazanmış olacaklar. Nvidia kartlarını daha fazla insana ulaştırmak için fiyat düşürme yoluna da gitti. Nvidia ürettiği 10 farklı serideki ekran kartlarını hemen satmayı hedefliyor.

Nvidia Stokları Çok Fazla

Çünkü insanlar Nvidia 20 serisini tercih ediyorlar. Özellikle 20 serisi RTX BTC gibi kripto para birimleri madencileri için büyük bir öneme sahip. Şirket, Gigabyte ve RTC firmaları ile anlaşma sağladı ama henüz satması gereken çok sayıda eski grafik kartları var. Kripto madenciliğinin bu ekran kartı piyasasını alt üst ettiği bilinen bir gerçek. Zaten Nvidia ve rakip üretici firmalar, kripto para madenciliği için ideal ekran kartlarını üretme konusunda kendini güncellediler ancak stokta satılamayan eski model ekran kartları BTC kripto para madenciliğinde iş görmüyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
Tajae Sharpe Authentic Jersey