Connor Hellebuyck Womens Jersey  One Plus 6T Özellikleri Sızdırıldı - teknolojiden.net
arama

One Plus 6T Özellikleri Sızdırıldı

Merakla beklenen telefon modellerinden biri olan One Plus 6T modeli ile ilgili bilgiler sızdı.
One Plus 6T Özellikleri

One Plus 6T Özellikleri Sızdırıldı

Merakla beklenen telefon modellerinden biri olan One Plus 6T modeli ile ilgili bilgiler sızdırıldı. Telefonun Android 9.0 işlemci ile geleceği gelen haberler arasında.

One Plus 6T Özellikleri

6.4 inç ekranı 1230 x 1080 piksel çözünürlük sağlıyor. 128 GB hafıza alanı bulunan telefonun 16+20 MP ve 2160 p çözünürlüğe sahip kameraları bulunuyor. Telefonun video kalitesi ise 2160p ve 60 FPS özellikte. Yüz tanıma özelliği, çift lensi, otomatik fokus özelliği HDR ve OIS özellikleri ile büyüleyen kameralara sahip olan bu model, Optik Amoled teknolojisi ile üretilen ekran taşıyor.

Telefonda tabi ki en iyi işlemci olan Q. Snapdragon 845 işlemcisi kullanılmış. Bu işlemci 6+2 sekiz çekirdekten oluşuyor. Grafik işlemcisi ise Adreno 630 olarak seçilmiş ki piyasadaki en iyi grafik işlemci bu. Dahili depolama kapasitesi 128 GB olarak seçilen telefonda kart girişi yok. Yani ek alan imkanı yok. En önemli özelliklerden biri de şüphesiz menüler arasında hızlı işlem yapabilmektir. Bu amaçla telefonda 8 GB RAM kullanılmış. Ayrıca hızlı şarj özelliği de bulunuyor.

Modelin bir de 6 GB seçeneği var. Kamera özellikleri arasında öne çıkan özellik; ön kamerada f-1.7 diyafram açıklığı ve 20 Mega Piksel olması. Ayrıca Face Unlock ve OIS , HDR özellikleri de mevcut. Telefonda kullanılan batarya ise 3700 mAH ve gün boyu kesintisiz oyun müzik ve konuşma imkanı sunuyor.

One Plus 6T Ne Zaman Çıkıyor

Telefonun lansmanı kasım ayının ilk haftası yapılacak. Hindistan’da düzenlenecek programla tanıtılacak olan One Plus 6T telefon en klas telefonlardan biri.

Tajae Sharpe Authentic Jersey