Connor Hellebuyck Womens Jersey  Opera Android Cephesinde Önemli Bir Güncelleme Aldı!
arama

Opera Android Cephesinde Önemli Bir Güncelleme Aldı!

Opera’nın mobil internet tarayıcısı Android cephesinde önemli bir güncelleme aldı. İşte Opera kullanıcılarını mutlu edecek yeni Opera güncellemesi.

Kullanıcıların severek kullandığı internet tarayıcılarının başında gelen Opera yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Masaüstü internet tarayıcısında kullanıcılar için faydalı olabilecek pek çok yeni araç sunan Opera şimdi de Android cephesinde önemli bir güncelleme aldı. 

Android cephesinde alınan yeni güncelleme ile birlikte Opera’nın mobil deneyimi masaüstü deneyimine yaklaştırılıyor. Gelişmiş reklam engelleyici özelliğine kavuşan Opera’nın Android sürümüyle birlikte Opera kullanıcıları artık reklam engelleme özelliğini siteden ayrılmadan site üzerinden ve sitelere özgü ayarlarla kullanabilecek. Kullanıcılar yeni güncelleme ile birlikte reklam engelleme özelliğini diledikleri sitelerde açabileceği gibi diledikleri sitelerde de kapatabilecek ve reklam görmeye başlayacak. 

Opera’nın Android işletim sistemi için yayınlanan yeni sürümüyle birlikte gelen bir diğer özellik ise Resim içinde Resim (PiP) özelliği modu. Kullanıcılar PiP özelliğiyle birlikte tıpkı masaüstü sürümlerinde olduğu gibi Opera’nın mobil sürümünde de videoları resim içinde resim olarak oynatabilecek ve internette gezinmeye devam edecek. 

Son olarak Resim içinde Resim özelliği sadece Android 8 ve üzeri Android sürümlerinde çalışabilecekken Opera’nın Android sürümüne kısa bir süre içerisinde VPN özelliğinin de getirilmesi bekleniyor. 

Tajae Sharpe Authentic Jersey