Connor Hellebuyck Womens Jersey  Oppo Artık Türkiye’de- Teknolojiden.net - Teknoloji Haberlerinin Kalbi
arama

Oppo Artık Türkiye’de

Dünya’da en iyi 5. Telefon firması olarak bilinen Oppo’nun Türkiye Genel Müdürü Wijan Zhou Türkiye’de olduklarını resmi olarak duyurdu. Oppo Artık Türkiye’de
Oppo Artık Türkiye’de

Oppo Artık Türkiye’de

Telefon teknolojilerinde yaşanan hızlı gelişmeler yeni firmaların pazara girmesini sağlamakta. Çin’li telefon üreticisi Oppo 2019 yılından itibaren Türkiye pazarına giriş yapacağını duyurdu. İstanbul’da ilk ofisini açan Oppo 2004 yılında kurulan bir firma. Dünya’da en iyi 5. Telefon firması olarak bilinen Oppo’nun Türkiye Genel Müdürü Wijan Zhou artık Türkiye’de olduklarını resmi olarak duyurdu. Yani kısacası bir çok kullanıcının merakla beklediği haber sonunda geldi; Oppo artık Türkiye’de.

Firmanın genel müdürü olarak bilinen Wijan Zhou daha önce benzer görevlere getirilmiş ve bu görevleri başarı tamamlamıştı. Firma BBK electronics bünyesinde yer alıyor. Firmanın geçmişinde pek çok önemli işler yapması ve uygun fiyatlı telefonlar sunması tüketicileri heyecanladıran türden.

Oppo markası genel olarak çerçevesiz ve uygun fiyatlı ürünler piyasaya sürüyor. Özellikle Oppo Find X modeli Çin’de son dönemde oldukça beğenilen bir model. Kızaklı yapıda olması sebebiyle telefonun ahizesi ve kamerası bu kızağa gizlenmiş durumda, bu yüzden önden bakıldığında sadece çerçevesiz bir ekran sizi karşılıyor. Heyecanlandırıcı farklı tasarımlar ve yenilikler getiren Oppo, Türkiye’deki telefon pazarını hareketlendirecek gibi görünüyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey