Connor Hellebuyck Womens Jersey  Organize İşler Sazan Sarmalı Vizyon Tarihi Belli Oldu!
arama

Organize İşler Sazan Sarmalı Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Organize İşler Sazan Sarmalı, filminin vizyon tarihi açıklandı. İşte Organize İşler Sazan Sarmalı filminin vizyona gireceği tarih.

2005 yılında vizyona giren ve geniş oyuncu kadrosuyla büyük bir beğeni toplayan Organize İşler filminin devam filmi olan Organize İşler Sazan Sarmalı, filminin vizyon tarihi açıklandı. İşte Organize İşler Sazan Sarmalı filminin vizyona gireceği tarih.

Usta oyuncu ve senarist, Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan ve yönetilen, oyuncu kadrosunda ise Yılmaz Erdoğan başta olmak üzere, Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Ezgi Mola, Rıza Kocaoğlu, Erdem Baş, Mahir İpek, Ersin Korkut ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi usta isimlerin de yer aldığı Organize İşler Sazan Sarmalı filmi 1 Ocak 2019’da yapımcılar ile yayıncı firma arasında yaşanan gerilim sonucunda vizyona girmemişti.

Yaşanan bu sorunla birlikte sadece Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler Sazan Sarmalı filmi değil, Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler serisi, Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 6 filmi ve Mucize 2 filmi de vizyona girmemişti.

Filmin yapımcısı olan BKM tarafından yapılan açıklamada filmin 1 Ocak 2019 tarihinde vizyona girmeyeceği ve filmin daha ileri bir tarihte vizyona gireceği açıklandı. Konu kamuoyunda geniş bir yer bulunca araya hükümetinde girmesiyle birlikte, yapımcı ile yayıncı arasındaki sorunlar çözüldü. Sorunların ortadan kalkmasıyla birlikte Organize İşler Sazan Sarmalı filminin çıkış tarihi de belli oldu.

Organize İşler Sazan Sarmalı Vizyon Tarihi!

Asım Noyan ( Yılmaz Erdoğan ) ve çetesinin yeni macerasını izleyeceğimiz Organize İşler Sazan Sarmalı filmi 1 Şubat 2019 tarihinde vizyonda olacak. Sorunun çözülmesiyle birlikte diğer filmlerinde yakın bir zamanda vizyona girmesi bekleniyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey