Connor Hellebuyck Womens Jersey  PlayStation Plus Şubat 2019 Ücretsiz Oyunları!
arama

PlayStation Plus Şubat 2019 Ücretsiz Oyunları!

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation’ın ücretli servisi PlayStation Plus abonelerine Şubat ayında sunulacak olan ücretsiz oyunlar belli oldu. İşte PlayStation Plus Şubat 2019 ücretsiz oyunları.

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan açıklamada PlayStation Plus abonelerine Şubat 2019’da ücretsiz sunulacak olan oyunlar açıklandı. Sony’nin PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita kullanıcısı PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz oyunlar:

Playstation Plus abonelerinin merakla beklediği Şubat 2019 ücretsiz PlayStation oyunları belli oldu. Sony’nin açıkladığı PlayStation Plus Şubat 2019 Ücretsiz oyunları listesinde yer alan oyunlara baktığımızda PlayStation Plus abonelerinin Şubat 2019’da oyuna doyacağını söyleyebiliriz.

Playstation 4 tarafında For Honor ve Hitman: The Complete First Season gibi iki AAA oyunu görüyoruz.. PlayStation 3 kullanıcılarını da Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots ve Divekick bekliyor. Son olarak PS Vita için ise Gunhouse ve Rogue Aces oyunları oyun severlere sunulacak.

 

PlayStation 4

For Honor

Hitman: The Complete First Season Gunhouse

Rogue Aces

 

PlayStation 3

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Divekick

 

PS Vita

Divekick

Gunhouse

Rogue Aces

 

Tajae Sharpe Authentic Jersey