Connor Hellebuyck Womens Jersey  Porsche elektrikli araç pazarına giriyor, Taycan Turbo geliyor
arama

Porsche elektrikli araç pazarına giriyor, Taycan Turbo geliyor

Porsche elektrikli araç pazarına giriyor, Taycan Turbo geliyor. Porsche Taycan yeni araç serisi ile spor otomobillere elektrikli motor ile konumlandıracak.
Porsche elektrikli araç taycan elektrikli otomobil

Porsche elektrikli araç pazarına giriyor, Taycan Turbo geliyor

Porsche, Taycan adını verdiği araç serisi ile spor otomobillere elektrikli motor konumlandıracak. Araçların fiyatları konusunda 90 bin ile 130 bin dolar arasında değişen fiyatlandırma bulunuyor. Taycan araç serisi üç farklı donanım seçenekleri ile müşteriye sunulacak. Taycan, 4S ve Taycan Turbo olmak üzere üç farklı seçenek ile sunulacak olan otomobilin en üst serisi Taycan Turbo olacak. Spor otomobile motor dört tekerlekten güç üretecek.

Otomobilin biraz teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse, 600 beygir bir güç üretmesi düşünülüyor. 482 km menzile sahip olması beklenen otomobil elektrikli araçlar arasında da en iyiler arasında yer alacak. Twitter’dan yayınlanan bir haberde CNET editörü Alex Roy Porsche’den aldığı e postayı paylaştı. Bu habere göre şirketin Kuzey Amerika’daki CEO’su yaptığı açıklamada ön siparişlerde büyük bir talebin olduğu söylüyor. Otomobile olan ilginin büyük olmasından dolayı ön sipariş veren kişilerin tümünün bu aracı satın alması halinde aracın ilk yıl içinde tümünün satılabileceği bilgisi veriliyor.Ön siparişe büyük rağbet olduğu bilinen modelde ilk siparişin 2020 yılında teslim edilmesi bekleniyor.

Tajae Sharpe Authentic Jersey